CLEANSYMAG Zepter - zmäkčovanie vody

Kód: DS99987704
Značka: Zepter
€209 –14 %
AQ MAG 100 2368
€209 –14 % €179
Skladom

CleanSymag je inovatívne zariadenie na úpravu vody, ktoré rozpúšťa a odstraňuje vodný kameň, pričom zachováva organické a chemické vlastnosti vody. Elektromagnetické pole generované v cievke CleanSymag zlepšuje rozpustnosť kyslíka vo vode a stabilizuje pH vody, čím zlepšuje kvalitu vody pri akomkoľvek použití. CleanSymag stabilizuje pH koeficient a neutralizuje nepríjemnú chuť a zápach.

Detailné informácie

Podrobný popis

RADIKÁLNE ZLEPŠITE KVALITU SVOJEJ VODY POMOCOU CLEANSYMAG

Nečistá voda ovplyvňuje nielen naše zdravie. V našich domácnostiach je hromadenie vápnika na sprchovej hlavici, v rýchlovarnej kanvici alebo iných spotrebičoch vážnym problémom. Tvrdá voda, ktorá sa používa denne, stimuluje tvorbu vodného kameňa najmä pri ohrievaní vody – preto je potrebný CleanSymag.

VÝHODY PRODUKTU:

  • Zabraňuje predčasnej výmene vodovodných zariadení vo vašej domácnosti. Za opravu a výmenu zariadení a spotrebičov zaplatíte o štvrtinu menej;
  • Predlžuje životnosť domácich spotrebičov o 30 %;
  • Znižuje účty za energiu o 40 % pri ohrievaní upravenej vody, či už v kotloch alebo ústredných kúreniach, (ohrievanie je o 30 % rýchlejšie);
  • Chráni pred koróziou;
  • Znižuje výdavky na pracie prostriedky o 30 %;
  • Nečistoty sa z dlaždíc a umývadiel odstránia rýchlejšie a ľahšie – už žiadne žlté škvrny;
  • Dá sa ľahko nainštalovať svojpomocne a ľahko ho prenesiete na nové miesto vo vašej domácnosti

Zepter-CleansyMag-2

ČO ROBÍ CLEANSYMAG S VODOU?

V cievke CleanSymag namontovanej priamo na potrubí sa vytvára elektromagnetické pole. Pole má premenlivú akustickú frekvenciu v rozsahu od 1 do 5 kHz. Rôzne frekvencie ovplyvňujú rôzne minerály a narúšajú molekulárne väzby medzi týmito minerálmi a vodou, s ktorou sú kombinované.

Kryštály vápnika a iných minerálov, ktoré majú v studenej vode ostré obrysy, sa zmenšujú a zaobľujú, čím strácajú väčšinu svojej schopnosti spájania. V dôsledku mikrotrenia medzi týmito minerálnymi molekulami a usadeninami vodného kameňa sa vodný kameň rozpustí a odstráni. Na stenách inštalácií a zariadení sa nezrážajú minerálne soli. Ľahko sa odstraňujú a netvorí sa vodný kameň.

Magnetické pole znižuje povrchové napätie vody, ktorá sa tak stáva lepším rozpúšťadlom. S CleanSymag má voda rovnakú tvrdosť, ale nestráca svoje základné organické a chemické vlastnosti. Generované pole zlepšuje rozpustnosť kyslíka vo vode a stabilizuje pH vody. Vďaka väčšiemu množstvu rozpusteného kyslíka a zadržanému obsahu vápnikových iónov vo vode CleanSymag uľahčuje vstrebávanie vody ľudským telom.

cleansymag-technicke udaje