Farebná terapia - set filtrov pre BIOPTRON® MedAll

Kód: BZ0006
Značka: Zepter
€565
Skladom

Obsahuje 7 vysokokvalitných farebných, ručne vyrobených sklenených filtrov s bioinformáciou, ktoré sú v súlade so siedmimi farbami slnečného svetla a zároveň so siedmimi energetickými centrami (čakrami) nášho tela.

Sada obsahuje červené, oranžové, žlté, zelené, modré, fialové a indigo farebné sklá, ktoré vďaka interakcii farieb a svetla vysielajú impulzy a majú povzbudivé účinky na telo i psychiku.

Priemer filtra bol zväčšený zo 4 cm na 5 cm, čo zodpovedá veľkosti najnovšej generácie lampy Bioptron MedAll. Došlo tým k zväčšeniu ošetrovanej plochy o cca 65%.

Detailné informácie

Podrobný popis

TERAPIA POMOCOU FAREBNÝCH ČAKIER – ZAPOJTE WELLNESS DO SVOJHO ŽIVOTA

Zdravie je závislé nielen od našej fyzickej pohody, ale aj od citovej, psychickej a duševnej rovnováhy.

Princíp terapie čakier s pomocou farieb je založený na predpoklade, že farby súvisia so siedmimi čakrami – duchovnými centrami nášho tela.

Každá čakra je prepojená s určitým orgánom či systémom tela a má svoju dominantnú farbu.

Ak sa čakra naruší, môže viesť k nastoleniu fyzickej nerovnováhy v tele. Aplikáciou správnych farieb sa vaše telo dostane do pohody a vráti sa mu pôvodná rovnováha.

Výhody  výrobku:

  • Prístroj vysiela široké spektrum svetelných vlnových dĺžok so stálou intenzitou, pre bezpečnú terapiu svetlom, výsledkom čoho sú účinné a klinicky overené riešenia v liečbe poranení a bolestí;
  • Nemá žiadne známe vedľajšie účinky;
  • Dá sa používať v domácom, ako aj klinickom prostredí;
  • Vyvinutý a vyrobený firmou BIOPTRON AG, Švajčiarsko
  • Technológiu BIOPTRON podporujú a využívajú renomovaní lekári na svetoznámych univerzitách a klinikách na piatich kontinentoch.

PODROBNOSTI O FAREBNÝCH FILTROCH