Filtre k čističke vzduchu Therapy Air iOn

Kód: 0018
Tip
Značka: Zepter
€98
Skladom

Chráňte seba a svoju rodinu s Therapy Air® iOn, popredným päťfiltrovým systémom čistenia vzduchu pre čistý a zdravý vzduch. Naše unikátne filtre sú nepriepustné pre znečisťujúce látky a prepúšťajú len úplne čistý vzduch. Sada obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA, 1 antialergénny a 1 uhlíkový filter. Špeciálne filtre Therapy Air® iOn sa odporúča meniť raz za rok, ale frekvencia bude závisieť od úrovne znečistenia ovzdušia.

Detailné informácie

Podrobný popis

VZDUCH, KTORÝ DÝCHAME: FILTRE THERAPY AIR® iOn

Zepter Therapy Air® iOn je ideálnym riešením na udržanie čistoty, bezpečnosti a zdravia v obytných a pracovných priestoroch. Znečisťujúce látky vo vzduchu, prach, teplotu a vlhkosť je teraz možné kontrolovať v domácnostiach, kanceláriách, školách, nemocniciach, lekárňach, čakárňach, továrňach, hoteloch, fitness centrách, reštauráciách – a v každej situácii, keď je vzduch znečistený. Tam, kde je priestor na dýchanie, je miesto aj pre Therapy Air®.

Náš priekopnícky päťfiltrový stroj generuje približne 1 236 000 záporných iónov na cm3, čo zodpovedá množstvu iónov nachádzajúcich sa v niektorých z najzdravších prostredí na Zemi.

therapyair_crni___animirani_gif.gif_1653560576

Filtre zahŕňajú:

1. ANTISTATICKÝ FILTER: Odstraňuje väčšie čiastočky prachu, plesne, vlasy, lupiny a chlpy domácich zvierat.
2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: Odstraňuje zvyšné malé čiastočky prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón a peľ, pričom chráni HEPA filter umiestnený vedľa neho.
3. Filter RedHEPATM úspešne zachytí 99,9 % mikroorganizmov a deaktivuje viac ako 99 % z nich, čím zastaví ich rast a možnosť sekundárneho zdroja znečistenia.

THERAPY AIR® iOn RedHEPATM potrebuje iba 24 hodín na to, aby obmedzil šírenie baktérií a vírusov, ktoré ich deaktivujú a zabíjajú, aj keď je čistička vypnutá.

4. ANTALERGENICKÝ FILTER: Zmes striebra, apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla účinného proti baktériám Legionella, ktoré sú obzvlášť nebezpečné pre dojčatá. Filter obsahuje výťažok z listov ginkgo biloba, ktoré sa veľmi efektívne využívajú pri astme, pľúcnych ochoreniach a obehových problémoch a na odstránenie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.
5. AKTÍVNY UHLÍKOVÝ FILTER: Eliminuje nepríjemné pachy jedla, toxické plyny a iné pachy vďaka svojim vysokým absorpčným vlastnostiam.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k čističkám vzduchu
Záruka: 2 roky