LOTUS - sedimentačný filter do hlavice (3ks)

Kód: AQ0045
Tip
Značka: Zepter
€17
Skladom

Náhradný diel, v balení sú 3ks. Inteligentný systém sprchovej hlavice LOTUS je nielen prospešný pre vaše zdravie, ale taktiež šetrí životné prostredie našej planéty.

Sedimentačný filter do hlavice (3 ks) k LOTUS sprchovej hlavici.

Aké je tajomstvo krásne hladkej pokožky a hodvábnych vlasov po sprche? Mohli by ste použiť najlepšie dostupné kozmetické produkty, ale výsledky môžu stále chýbať. Všetko sa točí okolo jednej veci: voda – podstata života. Bohužiaľ, voda nie vždy prichádza vo svojej najčistejšej forme.

Otázky a odpovede k sprchovej hlavici Lotus (na stiahnutie)

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtrácia vody vám poskytne nielen lesklé vlasy a žiarivú pokožku, ale tiež má veľký vplyv na vaše zdravie. Nečistoty a chemikálie, ako napr. olovo a chlór, ktorým sme pri sprchovaní vystavení, ohrozujú zdravie našej pokožky. Sprchovanie filtrovanou vodou chráni náš imunitný systém.

Inteligentný systém sprchovej hlavice LOTUS je nielen prospešný pre vaše zdravie, ale aj šetrí životné prostredie našej planéty. Urobte správne rozhodnutie pre svoju rodinu!

Sedimentačné filtre odstraňujú pevné častice, sedimenty a hrdzu, a to v hlavici sprchy do veľkosti 5 μm a v tele sprchy do veľkosti 10 μm.

Filter vitamínu C (voliteľný) je priamy antioxidant pre zdravú a lesklú pokožku a vlasy.

• Sprchovanie filtrovanou vodou pomáha predchádzať svrbeniu, matnej pokožke a šupinatostiam

• Filtre šetria vodu a zároveň poskytujú troj- až štvornásobne väčší tlak vody vďaka takmer 280 mikrootvorom v sprchovej hlavici.

• Vitamínový filter odstraňuje chlór a iné chemikálie a znečisťujúce látky s 99,9% antibakteriálnou účinnosťou a zanecháva príjemnú a osviežujúcu citrusovú vôňu.

lotus1