SkinOptim - Beauty morský kolagén

Kód: 45/1 K 45/2 K 45/3 K 45/4 K Zvoľte variant
Akcia Novinka Tip
Značka: Zepter
€99 €187 €269 €337 od €99
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Vyberte si viac balení a získate zľavu.

Jedno balenie Skin Optim obsahuje 28 ampuliek morského kolagénu, na 4 týždne užívania (1 ampulka/deň). Už po 4 týždňoch budú prvé výsledky viditeľné. Najvýraznejší rozdiel spoznáte po 8 týždňoch pravidelného užívania.

Bioaktívny kolagén s prirodzenou silou morských peptidov. Tekutý kolagén Skin Optim v praktických ampulkách je určený na pitie. Dosahuje sa tak oveľa lepšiho vstrebávania všetkých zložiek, než u klasických kolagénov v kapsuliach. Má sviežu a veľmi príjemnú chuť dračieho ovocia a marakuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je vedecky dokázané, že bioaktívne morské kolagénové peptidy pomáhajú zlepšovať pružnosť pokožky a redukujú hĺbku vrások. Kolagénové peptidy taktiež výrazne napomáhajú posilňovaniu vlasov a pevnosti nechtov.

Skin Optim obsahuje vitamín C, ktorý tiež prispieva k normálnej a prirodzenej tvorbe kolagénu v ľudskej pokožke.

Ďalšími zložkami obsiahnutými v doplnku stravy Skin Optim sú biotín, niacín a zinok. Všetky tieto zložky aktívne podporujú prirodzene zdravú pokožku, vlasy a nechty. Pomáhajú znižovant únavu a vyčerpania.

Kyselina hyaluronová, ktorá sa prirodzene nachádza v spojivových tkanivách pokožky je tiež obsiahnutá v prípravku Skin Optim. Jej schopnosť viazať na seba vodu napomáha k lepšej hydratácii pokožky, čím prispieva k jej pružnosti, pevnosti a odolnosti.

SKINOPTIM MORSKÝ KOLAGÉN - PRE ZDRAVÚ KRÁSU

Naša pleť starne pod vplyvom mnohých vnútorných aj vonkajších faktorov. Po 25. roku sa produkcia kolagénu znižuje o 1 % ročne. Vplyvom vonkajších faktorov (UV žiarenie, znečistenie, stres, strava, fajčenie cigariet), ale aj fyziologického procesu starnutia dochádza v centrálnej vrstve kože, v dermis, k zníženiu počtu kolagénových a elastických látok. vlákna, čo má za následok uvoľnenú pokožku, menšiu pevnosť a pružnosť, ktorá je náchylná k vráskam a staršiemu vzhľadu.

Aby tomu bolo možné účinne čeliť, vyvinul ZEPTER produkt SkinOptim Marine Collagen.

KAT-GEN-363-SK SkinOpt 210x210 NHL-1

Kolagén je hlavnou štrukturálnou zložkou kože, ktorá u mladých ľudí tvorí asi 80 % a toto percento s vekom klesá. O kolagén v pokožke sa treba starať a nahrádzať ho, aby sme predišli predčasnému starnutiu v budúcnosti a mali vždy mladú, sviežu a krásnu pleť.

SkinOptim Marine Collagen obsahuje inovatívnu kombináciu 5 000 mg bioaktívnych peptidov morského kolagénu, kyselinu hyalurónovú, vitamín C z Aceroly, vitamín E, biotín, niacín, zinok a selén.

Bioaktívne kolagénové morské peptidy stimulujú fibroblasty, hlavné kožné bunky zodpovedné za syntézu kolagénu, na jeho produkciu. Metabolizmus kože je podporovaný priamo zvnútra. Výsledkom je, že bioaktívne kolagénové morské peptidy pomáhajú zlepšiť elasticitu pokožky, podporujú pevnejšiu textúru pokožky a znižujú výskyt jemných liniek a vrások.

SkinOptim Marine Collagen je overený klinickou štúdiou a prvé výsledky v zmysle zlepšenia elasticity pokožky a zníženie hĺbky vrások sú viditeľné už po 4 týždňoch každodenného používania, čo je minimum na dosiahnutie takýchto výsledkov. Najviditeľnejšie výsledky sa dostavia po 8 týždňoch každodenného používania.

 

KAT-GEN-363-SK SkinOpt 210x210 NHL-2