Trojcestná batéria LABUŤ pre čističku Aqueena Pro

Kód: AQ0042
Tip
Značka: Zepter
€263 –9 %
labut
€263 –9 % €239
Skladom

3-cestná batéria Labuť je špičkový produkt s moderným dizajnom, ktorý sa hodí do každej modernej domácnosti. Jednoduchosť a prehľadnosť produktových radov odráža najnovšie vizuálne a estetické trendy.

Labuť je správnou voľbou pre zdravú pitnú vodu deň čo deň. Bezpečnostná značka TüV Rheinland a 5-ročná záruka sú garanciou najvyššej kvality produktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojcestné vodovodné batérie Zepter sú vyrobené z vysokokvalitnej mosadze (CW719) namiesto lacnejšej mosadze s čistým olovom, ktorá sa bežne používa v podobných výrobkoch. Sú potiahnuté dvojitým chróm-niklovým povlakom s vysokou odolnosťou proti korózii. Výrobok má bezpečnostnú značku TüV Reinland a hygienický certifikát, takže si môžete byť istí, že vaše zdravie a bezpečnosť sú dobre chránené. Vygravírované logo Zepter je nielen prestížnym označením, ale aj zárukou, že máte výrobok najvyššej kvality, ktorý vám bude dobre slúžiť celé desaťročia. Trojcestné kohútiky sa ľahko inštalujú a dodávajú sa v kompletnom balení vrátane podrobného návodu na použitie.

Voda z vodovodu sa často čistí pridaním dezinfekčných rozpúšťadiel, ako je chlorid a iné chemikálie, ktoré sa dostávajú do nášho tela, ako je arzén, kadmium olova, fluorid alebo baktérie, kvasinky a vírusy. Dlhodobé vystavenie takýmto chemikáliám vedie k poškodeniu kože, problémom s obehovým systémom, zvýšenému riziku vzniku rakoviny, problémom s obličkami a ďalším vážnym zdravotným problémom.

Systémy Zepter Clean Water a trojcestná technológia vám dávajú možnosť mať filtrovanú pitnú vodu alebo štandardnú zmes studenej/horúcej vody z vodovodu v jednom ľahko použiteľnom systéme. 

Buďte zdraví – pite zdravú vodu!


Rozmery: 200 mm (šírka) x 390 mm (hĺbka) x 370 mm (výška)
Pracovný tlak: 0,6-0,8 MPa
Hmotnosť: 1,94 kg