BIOPTRON® lampa PRO 1 - set s predĺženou zárukou

Kód: BZ0003
Akcia
Značka: Zepter
ZADARMOZADARMO €2 629 –25 %
Bioptron Pro 1 lampa Zepter s fulleren filter
€2 629 –25 % €1 949
Dodacia lehota 15 dní

V tomto sete získatem od nás:
Prístroj Bioptron PRO 1, sprej OXY a predĺženú záruku o tri roky naviac. Celková záručná doba je 5 rokov!

Biolampa BIOPTRON PRO1 bol navrhnutý na použitie v domácom prostredí, v nemocniciach a medicínskych centrách.

Bioptron PRO 1 je zdravotnícky prístroj, ktorý vďaka priemeru filtra 11 cm umožňuje ošetrovanie rôznych väčších plôch na tele.
Aplikáciu liečby uľahčuje možnosť nastavenia výšky, otočná hlavica (360°), časovač či mierka na zaistenie dodržania odporúčanej vzdialenosti liečenej oblasti od prístroja. 

Naša metóda liečby svetlom je založená na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na urýchlenie liečby ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane: akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístroj je k dispozícii s ergonomickým stolovým stojanom pre variabilné používanie v domácom i profesionálnom prostredí. Jednoducho nastaviteľná výška a natočenie hlavice, ako aj možnosť otáčať prístrojom v uhle 360° umožňuje používanie prístroja v takmer každej polohe.

Čas ošetrenia sa dá pohodlne nastaviť na kontrolnom paneli a vstavaná mierka zaručí správnu vzdialenosť hlavice od pokožky. Stolový stojan je dodatočne vybavený ochrannou tkaninou proti prachu a podpornou podložkou (je dezinfekčná, vymeniteľná a umývateľná).

bioptronpro_bannerbig

BIOPTRON PRO 1 má filter s priemerom 11 cm, umožňuje tak ošetrenie malých i veľkých častí ľudského tela.
Bol vyvinutý pre domáce použitie, ako aj pre nemocnice a terapeutické centrá.

Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5–10minútové ošetrenie svetlom BIOPTRON PRO 1

S novou funkciou režimu spánku udržiavajte váš BIOPTRON PRO1 stále pripravený na použitie, s takmer nulovou spotrebou energie.

BIOPTRON JE ZAVŔŠENÍM VIAC AKO STOROČNÉHO VÝSKUMU A 5 NOBELOVÝCH CIEN

Moderná svetelná terapia vznikla na začiatku 20. storočia, kedy nositeľ Nobelovej ceny Niels Finsen vytvoril prvé zariadenie na generovanie syntetizovaného slnečného žiarenia. Na jeho prácu potom nadviazali ďalšie skupiny vedcov, ktorí tiež získali Nobelovu cenu za ich jedinečné objavy (objav C60, oxid dusnatý ako signálna molekula, Fibonacciho kryštály a cirkadiánny rytmus). To všetko sú objavy a vynálezy, na ktorých je postavený revolučný prístroj Bioptron.

BIOPTRON je jedinečnou, optimalizovanou, patentovanou kombináciou vlastností viditeľného a infračerveného svetelného spektra, ktorá stimuluje rast buniek a urýchľuje proces hojenia radu zdravotných stavov. Svetlo preniká hlboko do tkanív a podporuje pozitívne zmeny na bunkovej úrovni. Svetlo BIOPTRON nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečné, pretože neobsahuje UV žiarenie, je neinvazívne a účinné.

POZITÍVNE LIEČEBNÉ ÚČINKY SVETLA BIOPTRON NA ĽUDSKÉ TELO

Svetlo BIOPTRON urýchľuje hojivé procesy celého tela. Jeho biostimulačný účinok na telesné tkanivá a orgány udržuje náš organizmus zdravý, pretože zlepšuje mikrocirkuláciu a biostimuláciu buniek. Ľudské telo sa skladá z viac ako 37 biliónov buniek. Všetky bunky a systémy tela reagujú na svetlo BIOPTRON. Stimuláciou buniek svetlom BIOPTRON dochádza k urýchleniu procesu hojenia.

jak-bioptron-funguje

bioptron-lecba-1