Fullerénový filter pre biolampu BIOPTRON® Pro 1

Kód: BZ0009
Akcia
Značka: Zepter
€212 –10 %
Fullerenovy filter k Bioptron Pro Zepter
€212 –10 % €189
Skladom

Patentovaný fullerénový filter Bioptron Pro má jedinečné vlastnosti molekúl C60, známych ako fullerény, a vyžaruje hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo (HPS). HPS / fullerén navodzuje a obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces hojenia.

Dokáže harmonizovať činnosť bunkových štruktúr a vrátiť ich do pôvodného prirodzeného stavu.

Hyperpolarizované svetlo prináša významné terapeutické účinky, napr. rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a úľavu od bolesti.

Preniká hlbšie do poškodených buniek, ktoré pod vplyvom hyperpolarizovaného svetla stimuluje k hojeniu, obnovuje prirodzenú rovnováhu a energetické vlastnosti. Plne kompatibilný s biologickými štruktúrami tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Patentovaný fullerénový filter Bioptron Pro má jedinečné vlastnosti molekúl C60, známych ako fullerény, a vyžaruje hyperpolarizované vertikálne lineárne polarizované svetlo (HPS). HPS / fullerén navodzuje a obnovuje harmóniu a rovnováhu v energeticky narušených biologických štruktúrach, čím urýchľuje prirodzený proces hojenia. Dokáže harmonizovať činnosť bunkových štruktúr a vrátiť ich do pôvodného prirodzeného stavu.

Hyperpolarizované svetlo prináša významné terapeutické účinky, t. j. rýchlejšie hojenie rán, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie bolesti. Preniká hlbšie do poškodených buniek, kde pod vplyvom hyperpolarizovaného svetla stimuluje tkanivo k hojeniu, obnovuje jeho prirodzenú rovnováhu a energetické vlastnosti. Plne kompatibilný s biologickými štruktúrami tela.

 

Výrobca: BIOPTRON AG – Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau – Švajčiarsko