ZEPTER MYION Z PRO 2.generácie - osobná čistička vzduchu

Kód: BZ0016
Akcia Novinka
Značka: Zepter
ZADARMOZADARMO €189 –10 %
myion zpro left web
€189 –10 % €169
Skladom

Myion Z PRO využíva pokročilú technológiu ionizácie vzduchu na odstránenie škodlivých častíc vo vzduchu: PM 2,5, prachu, alergénov a vírusov.

  • Kompaktný a ľahký (38 g), zavesený na krku ako šperk.
  • Odstraňuje škodlivé častice (2,5 μm), prach, alergény, baktérie a vírusy.
  • Produkuje 20 miliónov zdraviu prospešných záporných iónov na cm3! (vďaka technológii vstavaného systému kief z uhlíkových vlákien)
  • V okruhu 50 cm vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje vstupu nebezpečných častíc do dýchacích ciest.
  • Jednoduchá obsluha jediným tlačidlom.
  • Výdrž viac ako 36 hodín a nabíjanie cez micro USB kábel.
  • Vymeniteľná Li-Ion batéria.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBJAVTE VÁŠHO NOVÉHO OSOBNÉHO OCHRANCU

Útek zo znečisteného vzduchu by sa na našej zamorenej planéte mohol zdať ako nemožná misia. Denne vdýchneme počas všetkých našich 24hodinových aktivít 20 000 litrov kontaminovaného vzduchu: pri cestách do práce, pri lietaní, nakupovaní, stolovaní, pri účasti na spoločenských akciách, a dokonca aj v spánku.

Znečistenie ovzdušia má zničujúci účinok na každú bunku v tele a zapríčiňuje choroby od cukrovky a demencie po problémy s plodnosťou a detskú leukémiu. Dokážeme sa chrániť pred číhajúcimi baktériami, vírusmi, alergénmi a všetkými ostatnými patogénmi?
Áno, dokážeme, vďaka záporným iónom, ktorých MyIon generuje cez 20 000 000 na cm³.

myion Z banner-woman

Dýchajte čistý a zdravý vzduch - kamkoľvek idete!

MyionZ PRO je vynikajúce zariadenie pre vytváranie bezpečného prostredia kedykoľvek a pri akejkoľvek príležitosti - nech robíte čokoľvek, nech ste kdekoľvek.

Vďaka jedinečnému vstavanému systému kief z uhlíkových vlákien, MyionZ PRO produkuje obrovské množstvo, až 20 miliónov záporných iónov na cm3, čo vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje vstupu nebezpečných častíc do dýchacích ciest. Záporné ióny čistia vzduch magnetickým priťahovaním znečisťujúcich látok, až kým tieto novo vytvorené väčšie častice nie sú dostatočne ťažké na to, aby zostali v našej dýchacej zóne.

Kompaktný a ľahký: MyionZ PRO váži iba 38 gramov, čo vám umožňuje nosiť ho, kamkoľvek idete. Moderný a elegantný dizajn robí z MyionZ PRO jedinečné zariadenie, ktoré je praktické a zároveň veľmi efektívne.

Výkonný a tichý: MyionZ PRO má 36-hodinovú výdrž nabíjateľnej batérie pre poskytnutie ochrany po celý deň. MyionZ PRO sa nabíja USB káblom pripojeným k USB nabíjačke <2A alebo k počítaču. MyionZ PRO je navrhnutý pre tichú prevádzku a nerobí žiadny hluk.

Maximalizácia ochrany pred vírusmi vrátane koronavírusov.

Prostriedky ochrany dýchacích ciest sú účinné, keď ich nosíme, ale stávajú sa zbytočnými, keď ich zložíme, aby sme sa najedli, napili, zacvičili si alebo absolvovali ošetrenie tváre, zubné ošetrenie atď. 

MyionZ PRO prenosná čistička vzduchu je pri každej príležitosti dokonalým prostriedkom v prvej línii boja proti vírusom a baktériám.

myion_djokovic

myion_hrdlickova

TASMART

 myion Z-technickedata