Čistička vzduchu Therapy Air iOn by Zepter - biela

Kód: 0036
Akcia
Značka: Zepter
ZADARMOZADARMO €875 –20 %
ta ion.jpg 1653560549
€875 –20 % €699
Skladom

Čističku vzduchu Therapy iOn získate teraz s predĺženou zárukou + 5 rokov (v hodnote 269 Eur) celková záruka 7 rokov!*

Ľudia v priemere dýchajú viac ako 11 000 litrov vzduchu denne. 90 percent nášho času trávime v interiéri; či už v našich domácnostiach, na pracoviskách, v školách alebo v zdravotných a fitnes centrách, kde môže byť hladina znečisťujúcich látok a alergénov 100-krát vyššia ako už teraz nebezpečne znečistený vonkajší vzduch. Dýchanie znečisteného vzduchu nás robí chorými a je hlavnou príčinou mnohých chorôb.

Therapy Air bol zvolený za najlepšiu špičkovú čističku vzduchu na trhu nezávislým expertom Testen (Nemecko 2016 - 2022). Navyše v apríli 2020 prestížne nemecké laboratórium GUI LAB certifikovalo Therapy Air iOn s testovacou značkou „Účinne redukuje mikroorganizmy“. To zahŕňa baktérie a vírusy primárne prenášané kvapôčkovou infekciou (napr. SARS-CoV-2).

TherapyAir iOn je sofistikovaný a vysoko účinný systém čistenia a ionizácie vzduchu, ktorý odstraňuje 99,99 % častíc vo vzduchu. Vyčistený 99,99% terapeutický vzduch bez vírusov, baktérií a toxických látok je nevyhnutnosťou v každom vnútornom priestore pre dobré zdravie a je jedinou skutočnou a zdravou investíciou pre domácnosti, kancelárie, školy a škôlky, športové a rekreačné strediská, pohostinstvá – všetky vnútorné priestory.

Vo svete, ktorý je viac ako kedykoľvek predtým naladený na to, čo náš vzduch prenáša, má nákup a používanie čističky vzduchu Therapy Air väčší zmysel ako kedykoľvek predtým!

Detailné informácie

Podrobný popis

THERAPY AIR® iOn – FILTRUJTE, PREČISTITE A OBOHAŤTE VZDUCH, KTORÝ DÝCHÁTE

Majte pod kontrolou prach, teplotu a vlhkosť v domácnosti alebo v kancelárii a zároveň eliminujte znečisťujúce látky zo vzduchu pomocou Zepter Therapy Air® iOn. Naša priekopnícka šesťstupňová technológia čistenia vzduchu generuje približne 1 236 000 záporných iónov na cm3, čo zodpovedá množstvu iónov, ktoré sa nachádzajú v niektorých z najzdravších prostredí na Zemi.

CHRÁŇTE SI ZDRAVIE

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie v súčasnosti jedna štvrtina svetovej populácie dýcha nebezpečný vzduch. 4,3 milióna svetového ročného počtu úmrtí v dôsledku znečistenia ovzdušia sa pripisuje znečisteniu vnútorného ovzdušia. Doma alebo v kancelárii môže zlá kvalita vzduchu v interiéri nielen spôsobiť a prispieť k rozvoju infekcií, chronických pľúcnych ochorení, ako je astma, ale môže potenciálne zvýšiť riziko rakoviny pľúc, mŕtvice a srdcového infarktu. A nezabudnite, že spôsobujete bolesti hlavy, upchatý nos, nevoľnosť, šupinatú pokožku a suché oči.

https---gateway.zepter.app-images-sk-b

ZVÝŠENIE IMUNITY A PRODUKTIVITY

Štúdia Williama Fiska z Kalifornského národného laboratória Lawrence Berkeley dospela k záveru, že lepšia kvalita vzduchu v interiéri zvýšila produktivitu pracovníkov, čo viedlo k odhadovaným úsporám až 200 miliárd USD ročne. Ak krv nemá dobrý prísun kyslíka, mozog sa veľmi rýchlo unaví, stratí schopnosť jasne myslieť. Keď je myslenie zmätené, myseľ sa stáva veľmi náchylnou na depresiu. To má zase deprimujúci účinok na celý systém, vrátane imunitného systému tela, takže telo je náchylnejšie na choroby a choroby.

https---gateway.zepter.app-images-zz-therapyair_1920x489_en.png_1665150151

VAŠA OBRANA PRED ZNEČISŤUJÚCIMI LÁTKAMI A ALERGÉNOMI

Medzi nebezpečné častice, ktoré sa môžu nachádzať v domácnosti, patria znečisťujúce látky, alergény, peľ a plesne. Musíme tiež zápasiť s prchavými organickými zlúčeninami (POZ), čo sú chemické zlúčeniny, ktoré sa môžu stať nebezpečnými látkami znečisťujúcimi ovzdušie a ktoré sa uvoľňujú z farieb, čistiacich prostriedkov, rozpúšťadiel a iných výrobkov pre domácnosť, ktoré môžu prispievať k zlej kvalite ovzdušia. Počas obdobia prechladnutia a chrípky môže kvalita vzduchu vo vašej domácnosti ovplyvniť aj to, ako často vás a vašu rodinu napadne chrípka alebo prechladnutie.

therapyair_crni___animirani_gif.gif_1653560576

FANTASTICKÝCH ŠESŤ STUPŇOV – PÄŤ FILTROV:

1. ANTISTATICKÝ FILTER: Odstraňuje väčšie častice prachu, plesne, vlasy, lupiny a chlpy domácich zvierat;
2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: Odstraňuje zvyšné drobné čiastočky prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón, peľ;
3. HEPA-FILTER: Odstraňuje najmenšie čiastočky prachu a tabakového dymu, zatiaľ čo antibakteriálny thiabendazol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a baktérie, čím predchádza riziku infekcie;
4. ANTIALERGENICKÝ FILTER: Zmes striebra, apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla, ktoré je obzvlášť účinné proti baktériám Legionella, ktoré sú obzvlášť nebezpečné pre bábätká. Filter obsahuje výťažok z listov ginkgo biloba, ktoré sa veľmi efektívne využívajú pri astme, pľúcnych ochoreniach a obehových problémoch a na odstránenie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií;
5. AKTÍVNY UHLÍKOVÝ FILTER: Eliminuje nepríjemné pachy jedla, toxické plyny a iné pachy vďaka svojim vysokým absorpčným vlastnostiam.

+ GENERÁTOR NEGATÍVNYCH IÓNOV: Vyčistený vzduch vstupuje do modulu so zabudovaným generátorom iónov, kde je obohatený o záporné ióny.

EXTRA FUNKCIE

Inovatívny a účinný Therapy Air® iOn prichádza so sofistikovanými extra funkciami:

 • Dá sa namontovať na stenu a dodáva sa s diaľkovým ovládaním pre pohodlné používanie;
 • Režim pred spaním znamená, že jednotka automaticky funguje ticho a vytvára príjemnú atmosféru v noci;
 • Všetky operácie sa automaticky zastavia, ak sa otvorí predný kryt.
 • S našou funkciou detského režimu sa rýchlosť cirkulácie vzduchu zníži, aby sa zabránilo tomu, že deti budú mať pocit chladu

 

ZÁRUKA 7 ROKOV: PODMIENKY PLATNOSTI ZÁRUKY

 • Záruka začína dňom nákupu a je vyžadovaný doklad o kúpe. Pokiaľ je zariadenie prepredané obchodným zástupcom Zepter, je vyžadovaný certifikát pravosti, s menom koncového zákazníka a podpisom.
 • Zariadenie je pravidelne udržiavané a sú menené filtre podľa odporúčania výrobcu Zepter (každých 12 mesiacov).
 • Zariadenie sa používa iba na určený účel (čistenie vzduchu).
 • Záruka sa vzťahuje iba na škody spôsobené chybami materiálu alebo spracovaním

Záruka sa nevzťahuje na:

 • Škody či poruchy vyplývajúce z bežného opotrebovania, zanedbania, zlého zaobchádzania.
 • Pravidelnú, výrobcom Zepter predpísanú, výmenu filtrov.
 • Pravidelnú údržbu a opravy alebo výmenu dielov z dôvodu bežného opotrebovania.
 • Opravy po akýchkoľvek známkach neoprávneného zásahu od zariadenia zo strany zákazníka alebo prítomnosť neoriginálnych dielov.
 • Akékoľvek poškodenie produktu, spôsobené opravami a/alebo údržbou vykonanými neautorizovaným servisom.
 • Nehody, zásahy vyššej moci, okrem iného vrátane blesku, vody, ohňa, verejných nepokojov.