Filter k čističke vzduchu THERAPY AIR® SMART

Kód: TAS-106
Novinka
Značka: Zepter
€115 –10 %
FILTER PRO CISTICKU VZDUCHU ZEPTER THERAPYAIR SMART
€115 –10 % €103
Skladom

Therapy Air®Smart využíva 360° viacstupňový filtračný systém, ktorý umožňuje rýchlu distribúciu vyčisteného vzduchu do všetkých kútov vnútorného priestoru s rozlohou 71 m2. Vďaka jeho trojrozmernému cirkulačnému systému bude vzduch čistený bez ohľadu na to, kam zariadenie umiestnite.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný 360° integrovaný trojvrstvový filter pozostáva z primárneho predfiltra, HEPA filtra H13 a filtra s aktívnym uhlím, ktoré úplne eliminujú vdýchnuteľné častice, ako sú baktérie, vírusy, alergény a iné patogény.

therapy-air-smart-filtry

PREFILTER SO STRIEBORNÝMI NANOČASTICAMI: odstraňuje veľké častice, ako je prach, pleseň, vlasy, lupiny, chlpy domácich zvierat atď., takže ostatné filtre môžu pracovať na plný výkon a vydržať dlhšie. Má tiež silné antibakteriálne vlastnosti vďaka nano časticiam striebra.

UHLÍKOVÝ FILTER: Obsahuje 400 g uhlia zo škrupín kokosových orechov, ktoré má najvyššiu hustotu mikropórov. Odstraňuje nepríjemné pachy jedla a cigariet a všetky toxické plyny ako toluén, benzén, xylén a formaldehyd.

HEPA FILTER H-13: Potiahnutý organickým antibakteriálnym materiálom thiabendazolom a látkami proti plesniam, zachytáva 99,97 % častíc veľkosti 0,3 mikrónu alebo menších, vrátane: vírusov, baktérií, alergénov, spór plesní a choroboplodných zárodkov. Zabraňuje infekciám a odstraňuje aj tie najmenšie čiastočky prachu a tabakového dymu.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k čističkám vzduchu
Záruka: 2 roky