ZEPTER MYION strieborný - osobná čistička vzduchu

Kód: BZ0015
Značka: Zepter
ZADARMOZADARMO €179 –12 %
Cisticka vzduchu Zepter MyIon 1
€179 –12 % €157
Skladom

MYION využíva pokročilú technológiu ionizácie vzduchu na odstránenie škodlivých častíc vo vzduchu: PM 2,5, prachu, alergénov a vírusov.

  • Kompaktný a ľahký (25 g), zavesený na krku ako šperk.
  • Odstraňuje škodlivé častice (2,5 μm), prach, alergény, baktérie a vírusy.
  • Produkuje 18 miliónov zdraviu prospešných záporných iónov na cm3 (vďaka technológii vstavaného systému kief z uhlíkových vlákien).
  • V okruhu 30 cm vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje vstupu nebezpečných častíc do dýchacích ciest.
  • Jednoduchá obsluha jediným tlačidlom.
  • Výdrž 10 hodín a nabíjanie cez USB kábel (2-3 hodiny).

Detailné informácie

Podrobný popis

OBJAVTE VÁŠHO NOVÉHO OSOBNÉHO OCHRANCU

Útek zo znečisteného vzduchu by sa na našej zamorenej planéte mohol zdať ako nemožná misia. Denne vdýchneme počas všetkých našich 24hodinových aktivít 20 000 litrov kontaminovaného vzduchu: pri cestách do práce, pri lietaní, nakupovaní, stolovaní, pri účasti na spoločenských akciách, a dokonca aj v spánku.

Znečistenie ovzdušia má zničujúci účinok na každú bunku v tele a zapríčiňuje choroby od cukrovky a demencie po problémy s plodnosťou a detskú leukémiu. Dokážeme sa chrániť pred číhajúcimi baktériami, vírusmi, alergénmi a všetkými ostatnými patogénmi?
Áno, dokážeme, vďaka záporným iónom, ktorých My Ion generuje 18 000 000 na cm³

myion-buspromo

Dýchajte čistý a zdravý vzduch - kamkoľvek idete!

Myion je vynikajúce zariadenie pre vytváranie bezpečného prostredia kedykoľvek a pri akejkoľvek príležitosti - nech robíte čokoľvek, nech ste kdekoľvek.

Vďaka jedinečnému vstavanému systému kief z uhlíkových vlákien, Myion produkuje obrovské množstvo, až 18 miliónov záporných iónov na cm3, čo vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje vstupu nebezpečných častíc do dýchacích ciest. Záporné ióny čistia vzduch magnetickým priťahovaním znečisťujúcich látok, až kým tieto novo vytvorené väčšie častice nie sú dostatočne ťažké na to, aby zostali v našej dýchacej zóne.

Kompaktný a ľahký: Myion váži iba 25 gramov, čo vám umožňuje nosiť ho, kamkoľvek idete. Moderný a elegantný dizajn robí z Myionu jedinečné zariadenie, ktoré je praktické a zároveň veľmi efektívne.

Výkonný a tichý: Myion má 10-hodinovú výdrž nabíjateľnej batérie pre poskytnutie ochrany po celý deň. Myion sa nabíja USB káblom pripojeným k USB nabíjačke <2A alebo k počítaču. Doba nabíjania je približne 2-3 hodiny. Myion je navrhnutý pre tichú prevádzku a nerobí žiadny hluk.

Bezproblémový a ekonomický: Nie je potrebná údržba filtra, ani jeho výmena. Jednoduché použitie len jedným tlačidlom ON / OFF.

Maximalizácia ochrany pred vírusmi vrátane koronavírusov.

Prostriedky ochrany dýchacích ciest sú účinné, keď ich nosíme, ale stávajú sa zbytočnými, keď ich zložíme, aby sme sa najedli, napili, zacvičili si alebo absolvovali ošetrenie tváre, zubné ošetrenie atď. 

Myion prenosná čistička vzduchu je pri každej príležitosti dokonalým prostriedkom v prvej línii boja proti vírusom a baktériám.

myion_djokovic

myion_hrdlickova

TASMART

myion-certificates

myion-technickedata