BIOPTRON® 2 - lampa super set s podlahovým stojanom

Kód: DS99987703
Akcia Novinka
€11 599 –35 %
Bioptron 2 new lampa Zepter
€11 599 –35 % €7 499
Iba pre prihlásených

Predstavujeme inovovaný BIOPTRON 2.

Metóda liečby svetlom BIOPTRON vychádza z technológie ocenenej Nobelovou cenou a je plne certifikovaná pre neinvazívne urýchlenie uzdravovania a lekársku prevenciu širokej škály stavov, najmä: akné, poranení, športových úrazov, starnutia, artrózy a bolesti v krížoch.

Pre urýchlenie uzdravovania postačí 5 až 10 minút ošetrenia prístrojom BIOPTRON dvakrát denne.

Profesionálni zdravotníci volia BIOPTRON 2, pretože je vybavený najväčším filtrom s priemerom 15 cm, je nastaviteľný do rôznych uhlov.

Praktický podlahový stojan k biolampe BIOPTRON 2 poskytne komfortnú a flexibilnú terapiu. Stojan disponuje kolieskami a výsuvným ramenom, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje. Ponúkame aj nástenný stojan pre profesionálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

30 ROKOV NA TRHU,

VIAC AKO 3 MILIÓNY ZÁKAZNÍKOV V 60 KRAJINÁCH SVETA

Polarizované svetlo BIOPTRON lieči široké spektrum zdravotných i kozmetických problémov, a to vďaka stimulácii krvného obehu, redukcii zápalov a súčasnej regenerácii tkanív. Popri regenerácii poškodenej pokožky podporuje aj imunitný systém. Znižuje bolesť, zápaly a opuchy. Terapia svetlom je nevyhnutnou súčasťou aj pri liečbe dýchacích vírusových ochorení.

PREČO PROFESIONÁLI VOLIA BIOPTRON 2

Všetky tri zariadenia pre liečbu svetlom výrobkovej rady BIOPTRON sú klinicky testované a certifikované pre liečbu širokej škály zdravotných a kozmetických ťažkostí. Všetky sú určené pre rovnaké indikácie, líšia sa iba rozsahom liečby a veľkosťou. BIOPTRON 2 používajú predovšetkým profesionáli v nemocniciach, na klinikách, v kozmetických salónoch, kúpeľoch, športových a fyzioterapeutických klinikách po celom svete, pretože je schopný osvietiť rozsiahlejšiu plochu, čím umožňuje ošetrenie väčších častí tela, a teda šetrí čas potrebný pre terapiu.  

K dispozícii sú tri rôzne stojany (pre domáce použitie, pre profesionálov a nástenný držiak), ktoré umožňujú čo najvýhodnejšie umiestnenie prístroja s ohľadom na priestorové nároky, praktickosť a jednoduchú nastaviteľnosť. Tvar prístroja BIOPTRON 2 spolu s rôznymi stojanmi umožňuje jednoduché nastavenie do najrozmanitejších polôh výhodných ako pre pacienta, tak pre ošetrujúci personál. Tým je zaistené maximálne pohodlie pacientov a čo najlepšie výsledky liečby.

Snímka obrazovky 2023-05-30 o 14.45.08_2Snímka obrazovky 2023-05-30 o 14.45.28Snímka obrazovky 2023-05-30 o 14.45.36

Rýchlejšie uzdravovanie:

BIOPTRON využíva polychrómne (viacfarebné) vlny polarizovaného svetla prenikajúce do hĺbky. Klinické testy vykonávané vedcami po celom svete potvrdili hĺbku prenikania (25 mm), urýchlenie uzdravovania, podporu produkcie ATP a kolagénu a biostimuláciu buniek. 

 

  • Základné vlastnosti prístroja BIOPTRON 2: Dĺžku liečebného sedenia možno prednastaviť až na 95 minút a ľahko rozdeliť do minútových krokov.
  • Vďaka svojmu tvaru a širokej ponuke rôznych stojanov je toto liečebné zariadenie ľahko nastaviteľné a flexibilné.
  • BIOPTRON 2 je dodávaný s podlahovými stojanmi (profesionálny stojan a stojan v tvare Y), ktoré umožňujú optimálne nastavenie polohy a pohodlné ošetrenie všetkých požadovaných plôch tela. Vďaka špeciálnej nízkej konštrukcii podlahových stojanov sa prístroj ľahko zmestí pod posteľ alebo pod kreslo, čím ešte viac uľahčuje ošetrenie.
  • Jednoduchá montáž a nastavenie.
  • Zabudovaný elektronický spínač s mäkkým štartom a vypnutím.
  • Prístroj je úplne bezpečný, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky.
  • Rovnako ako prístroje BIOPTRON Medall a BIOPTRON PRO 1, tiež BIOPTRON 2 spĺňa európsku smernicu 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach i príslušné miestne predpisy. Naša činnosť počínajúc výskumom a vývojom cez posudzovanie dodávateľov a dodávky komponentov až po samotnú výrobu je prísne kontrolovaná. 

Dôležité: všetky zariadenia BIOPTRON pre terapiu svetlom sú 100 % bezpečné a využívajú polychromatické svetelné spektrum, ktoré neobsahuje UV žiarenie.