Sprchová hlavica LOTUS - strieborná

Kód: AQ0043
Značka: Zepter
€107 –10 %
wts 001sl 01
€107 –10 % €96
Skladom

Relaxačná a revitalizujúca terapeutická sprchová hlavica Lotus od spoločnosti Zepter prináša čistú a bezpečnú vodu s úplným odstránením chlóru (Cl) z vodovodnej vody.

Už nemusíte mať žiadny strach alebo obavy o stav vašej pokožky, vypadávanie vlasov či choroby kože spôsobené kvôli škodlivým účinkom chlóru.

Patentované sedimentačné filtre, ktoré sú súčasťou sprchovej hlavice, slúžia na úpravu teplej i studenej vody na sprchovanie.

Terapeutická relaxačná sprcha s účinnou filtráciou Lotus s voliteľnými vitamínovými filtrami účinne odstraňuje z vody voľný chlór, baktérie a organické látky spôsobujúce kožné problémy.

Následne obohacuje vodu o vitamín C a ďalšie aktívne zložky.

Navyše usporíte až 30-40% vody vďaka mikrootvorom v tejto hlavici, čo nie je zanedbateľné.

K čističke vody Aqueena Pro dostanete od nás túto hlavicu úplne zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Relaxačná a revitalizujúca terapeutická sprchová hlavica Lotus od spoločnosti ZEPTER prináša patentované sedimentačné filtre, ktoré sú súčasťou sprchovej hlavice, slúžia na úpravu teplej i studenej vody na sprchovanie s úplným odstránením chlóru (Cl) z vodovodnej vody. Filtrácia Lotus s voliteľnými vitamínovými filtrami účinne odstraňuje z vody voľný chlór, baktérie a organické látky spôsobujúce kožné problémy. Následne obohacuje vodu o vitamín C a ďalšie aktívne zložky. To všetko zabraňuje dehydratácii pokožky a tým sa odstraňujú nepríjemné pocity, ktoré sa po sprchovaní môžu dostavovať, ako je napr. svrbenie, pocit presušenej či podráždenej pokožky či podráždenie očných spojiviek.

lotus1

Už žiadny strach alebo obavy o stav vašej pokožky, vypadávanie vlasov či choroby kože spôsobené kvôli škodlivým účinkom chlóru.

Táto úplne čistá obohatená voda odstraňuje lámavosť vlasov, tvorbu lupín, predchádza zhoršeniu kožných problémov, akné, rôznych typov ekzémov, plesní, kvasinkových infekcií alebo psoriázy. Tiež táto vysoko kvalitná čistá filtrovaná voda pomáha a preventívne eliminuje zvýšené riziko rakoviny, a to predovšetkým rakoviny kože.

Pamätajte aj na to, že v uzavretom sprchovacom kúte do seba z chlórovej vody vdychujeme nebezpečné aerosóly, ktoré sa vyparujú z chlóru. Tie potom majú nepriaznivé účinky na celý váš dýchací systém. Predovšetkým pre deti je to veľmi nebezpečné.

Sprcha-Zepter-filtracni-Lotus-2-1024x1024

 

LOTUS SPRCHOVÁ HLAVICA - VIACSTUPŇOVÝ FILTRAČNÝ SYSTÉM

Filtrovaná voda vám dopomôže nielen k lesklým vlasom a žiarivej pokožke, ale má aj vynikajúci vplyv na vaše zdravie. Vystavovanie sa olovu a chlóru môže spôsobovať nevratné neurologické problémy. Sprchovanie filtrovanou vodou odstráni nečistoty a mikroorganizmy, ktoré ovplyvňujú náš imunitný systém.

Inteligentný systém sprchovej hlavice LOTUS je nielen prospešný pre vaše zdravie, ale taktiež šetrí životné prostredie našej planéty.

  • Sedimentačné filtre odstraňujú pevné častice, sedimenty a hrdzu, a to v hlavici sprchy do veľkosti 5 μm a v tele sprchy do veľkosti 10 μm.
  • Výkonný rozprašovač s takmer 280 mikrootvormi poskytuje 3x až 4x vyšší tlak vody, vďaka čomu dochádza k 30 - 40 % úspore vody.
  • Sprchovanie filtrovanou vodou pomáha predchádzať svrbeniu, matnej pokožke a šupinatej pokožke hlavy (lupinám).

 

lotus_podrobnosti